دانلود-گزارش-کارآموزی-شرکت-گرافیکی
دانلود گزارش کارآموزی شرکت گرافیکی
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: word
تعداد صفحات: 19
حجم فایل: 13 کیلوبایت
قیمت: 3600 تومان

در زیر به مختصری ازعناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است :مقدمه    تاريخچه ي محل كار آموزي    فعاليت هاي محل كارآموزي    گزارش  كارآموزي    نتيجه گيري    مقدمه: در ابتداي كار كه من وارد شركت شدم متوجه شدم كه كار خود را بايد با برنامه فلش Flash  Mx آغاز كنم. يعني فهميدم كه قبل از آغاز به كار بايد برنامه ي فلش را كامل بشناسم و بتوانم طرز استفاده ي درست و به موقع ابزار را بلد باشم. سپس توانستم با بهره گيري از اطلاعات و تجربه هاي مدرس كار آموزيم، با برنامه فلش كاملاً آشنا شوم. درابتداي كار، دست من زياد آزاد نبود و مدرس كارآموزي نيز من را در انجام كارها راهنمايي مي نمود اما در اوايل هفته ي سوم من به تنهايي كار خود را آغاز نمودم و ديگر از نقطه نظرات وي استفاده نكردم. و خواستم كه خودم به تنهايي در ايجاد صفحات كوچك فلش سهيم باشم. بنابراين با ايجاد چند صفحه ي كوچك از برنامه ي فلش توانستم توجه مدرس كار آموزيم را نسبت به كارهاي اجرايي جلب كنم. در ضمن من همچنين در اين شركت در كارهاي  photoshop در زمينه هاي مختلف مانند ترميم و باز سازي عكس ها فعاليت چشمگيري داشتم. تاريخچه:اين شركت گرافيكي از سال 1376 شروع به كار نمود. اين شركت با توليد نرم افزار هنر هفتم كار خود را نيز آغاز نمود. در ابتداي كار CD هاي توليد شده چند رسانه اي نيز بود. در سال 1377 با توليد CD هاي طالع بيني، ويندوز فارسي نوين، تهران قديم، و صدور يك كتاب كامپيوتري و موسيقي كلاسيك عملاً كار خود را به عنوان توليد كننده هاي نرم افزاري و گرافيكي آغاز نمود. همچنين اين شركت در كارهاي خود نيز از ديزاين‌هاي بسيار جالب گرافيكي نيز استفاده مي نمايد. نام اين شركت در ابتداي كار يا شايد بهتر باشد كه گفت از آن زمان به نام شركت مهندسي پژوهشي نوين نيز بود اعم فعاليت هاي شركت عبارتند از تهيه و توليد و جمع آوري اطلاعات تاريخ سينماي ايران درقبل و بعد از انقلاب به صورت 2 زبان و همچنين استفاده از طرح ها و ايجاد كمپوزيسيون جذاب و ديدني در كار ناگفته نماند كه اين شركت نه تنها از توليد و ايجاد نرم افزارها دست داشته، بلكه در كارهاي گرافيكي اين CD نيز نقش بسيار مهم را ايفا كرده است. بنابراين هر جا كه مانامي از اين CD هاي نرم افزاري مي آوريم، بايد توجه ي اقدامات و فعاليت هاي گرافيكي براي جمع آوري توليد و اين CD ها شويم. از فعاليت هاي ديگر اين شركت مي توان از CD هاي آموزشي با بيست از شصت عنوان، مبتكر تهيه  و توليد CD هاي بازي فارسي با بيش از 40 عنوان از جمله فيضا، جك فردور، مجري علامت، سام، جراجد، اقامتگاه شيطان و غيره را نام برد. بزرگترين توليد كننده ي محصولات آموزشي زبان با بيش از 20 عنوان از قبيل  American  Headway ,Ture toLife, New interchana  و انجام پروژه هاي متعد براي شركت ها و موسسات مختلف در حال حاضر اين شركت نام تجاري آريانا با بيش ار 80 عنوان محصول در بازار ايران به عنوان يكي از قطب هاي تهيه و توليد CD هاي آموزشي و تفريحي و فرهنگي شناخته شده است.این فایل شامل : صفحه نخست ، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد که با فرمت ( word ) در اختیار شما قرار می گیرد.(فایل قابل ویرایش است )تعداد صفحات : 19

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

بهارفایل شركت ,توليد ,فایل ,آغاز ,گرافيكي ,فعاليت ,آغاز نمود ,توليد كننده ,شرکت گرافیکی ,کارآموزی شرکت ,گزارش کارآموزی ,دانلود گزارش کارآموزی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

N&M آهنگ فا رشته علوم تربیتی بیا برا خرید آپشن خودرو | گندم کار اسیر خاک